»»»

בית עץ לילדים דגם אורי

בית עץ לילדים דגם אורי, בית עץ דגם אורי, בית מעץ צבעוני על עמודים, בתים מעץ משולבים נדנדות, בתים בטיחותיים מעץ לילדים, בתי עץ לגינות, בית לילדים מעץ מלא, נדנדות ילדים לחצר

בית העץ שיעניק לילדים שלכם ילדות קסומה מלאה בחוויות בלתי נשכחות

עמידות גבוהה בהשפעות מזג האויר
מגוון צבעים רחב ואפשרויות שילוב
ניתן להזמין במידות שונות לפי דרישה
הובלה עד הבית או באיסוף עצמי

בית עץ דגם אורי הוא בית מפואר כולל רצפת דק ומותקן על עמודים בגובה 1 מטר. הגישה אליו היא באמצעות מדרגות וניתן להוסיף ולשדרג אותו עם אטרקציות שונות:
- מתקן לנדנדה
- קיר טיפוס
- מגלשה.

הבית בנוי מעץ אורן מטופל, נבנה בצבע יסוד מקשר ובצבע אטום של FLOOD מבית סאן-דק. הבית כולל ריצוף דק ומותקן על עמודים בגובה 1 מטר.

מידות הבית (נטו):
גובה: 1.8
אורך: 2 מטר
רוחב :1.3
מרפסת: 80/200
מחיר: 14800 ₪

בית עץ דגם אורי מיוצר בעבודת יד באיכות גבוהה תוך הקפדה על חומרי הגלם הטובים ביותר והמומלצים ביותר עבור ילדים. הבית מתוכנן כך שהקצוות והפינות יהיו מעוגלות וכדי שהוא יהיה בטיחותי לשימוש עבור ילדים. בית אורי הוא בית שמתאים למשחק של מספר ילדים בו זמנית שיכולים גם ליהנות מתוך הבית וגם מהנדנדות שבחוץ. הבית המיוחד הזה הוא בדיוק מה שהולך להפוך את שעות הפנאי של הילדים למהנות ואת הילדות שלהם לבלתי נשכחת. הבית צבוע בצבעי FLOOD שמעניקים לו עמידות בפני רטיבות ושמש ישירה. הצבעים אטומים למים ואין צורך לדאוג לתחזוקה עבור הבית.

אחריות: שנה אחריות על מוצרי העץ בהתאם לתקנון

אזהרה: בתי העץ מתאימים לגילאי 4 ומעלה. מתחת לגיל 4 השימוש במתקן הינו בליווי מבוגר. ניתן לעלות למתקן 5 ילדים בו זמנית או עד 250 ק"ג מקסימום.
חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
איסוף
בתיאום
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות