»»»

עמית גודל M - מסדרת בתי עץ לילדים

עמית גודל M - מסדרת בתי עץ לילדים, בית עץ דגם עמית גודל M , בית עץ ללא עמודים, בתי עץ לילדים בגודל בינוני, בתים מעץ למשחק, בתי עץ גודל בינוני, בית עץ בהזמנה אישית, גדלים של בתי עץ לילדים

בית עץ צמוד קרקע חלומי ומעוצב שהוא התגשמות החלומות של כל ילדה וילד

עמידות גבוהה בהשפעות מזג האויר
מגוון צבעים רחב ואפשרויות שילוב
ניתן להזמין במידות שונות לפי דרישה
הובלה עד הבית או באיסוף עצמי

בית עץ לילדים בגודל בינוני עם מרפסת מפוארת, חלונות מסורגים ומעוצבים שצבוע בצבעים שמחים. בית דגם עמית שלנו מתאים יהפוך את החצר שלכם למקום הכי אהוב ומיוחד בבית ויהווה תחרות רצינית לטלוויזיה ולמסכים.
מידות הבית:
גובה: 1.8 מטר
עומק הבית (כולל מרפסת) : 2.5 מטרים
רוחב (נטו): 1.3 מטר
אורך (נטו) 1.5 מטר
מחיר: 6500 ₪

מדובר בבית עמיד ואיכותי במיוחד שישמש גם את הילדים שלכם ואפילו את הילדים שלהם שיגיעו ביום מן הימים. בית עץ דגם עמית הוא בית צמוד קרקע בגודל בינוני ואידיאלי למשחק של מספר ילדים בו זמנית. הבית בנוי מעץ אורן מטופל והוא צבוע בצבע יסוד מקשר ובצבע אטום. מחיר הבית אינו כולל ריצפה. ניתן להניח אותו על משטח קיים או לחילופין על גבי ריצפת דק או דשא סינטטי בתוספת תשלום.

בית עץ דגם עמית הוא בית שעוצב ותוכנן במיוחד עבור ילדים. הוא נבנה מחומרי הגלם הטובים ביותר ויש בו קצוות ופינות מעוגלים לשמירה על בטיחות הילדים. מדובר בבית איכותי למדי שישמש אתכם למשך שנים רבות במיוחד ויהפוך את שעות הפנאי של הילדים לקסומות ולמיוחדות. בית העץ צבעוני ומעוצב שנצבע בצבעי FLOOD אטומים למים ולקרני UV ולכן הם מתאימים במיוחד לרהיטים ששוהים בחוץ. הצבעים מגנים על הבית מפני לחות, רטיבות ושמש ישירה ולכן הבית אינו דורש תחזוקה.

אזהרה: בתי העץ שלנו מתאימים לגילאי 4 ומעלה. מתחת לגיל 4 השימוש במתקן הינו בליווי מבוגר. ניתן לעלות למתקן עד חמישה ילדים בו זמנית או עד 250 ק"ג מקסימום.

אחריות: שנה אחריות בהתאם לתקנון האתר.
חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
איסוף
בתיאום
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות