»»»

בתי עץ דגם עמית - גודל S

בתי עץ דגם עמית - גודל S, בית עץ דגם עמית גודל S, בית עץ צמוד קרקע, בתים קטנים מעץ לילדים, בתי משחק מעץ, בתי עץ לא גדולים, בתי עץ קטנים, מתנה מושלמת לנכדים, ריהוט גן לילדים

בית עץ קומפקטי וקסום כמו באגדות, בית עץ קטן לחוויות ילדות גדולות מהחיים

עמידות גבוהה בהשפעות מזג האויר
מגוון צבעים רחב ואפשרויות שילוב
ניתן להזמין במידות שונות לפי דרישה
הובלה עד הבית או באיסוף עצמי

בית עץ קטן לילדים צמוד קרקע חלומי ומפואר במיוחד. גג אדום, מרפסת מושקעת וחלונות מעוצבים שאפשר לראות דרכם את הנוף - זה בדיוק מה שדרוש כדי לשמח ילדים ולהפוך את החצר שלכם ליפה אפילו יותר!
מידות הבית:
גובה: 1.8 מטר
רוחב: 1.2 מטר (נטו)
אורך: 1.30 מטר (נטו)
עומק (כולל מרפסת) 2 מטר
שנה אחריות בהתאם לתקנון האתר
מחיר: 5900
מחיר מבצע: 4800 ₪

הבית בגודל אידיאלי להצבה בגינה או בחצר מבלי שיתפוס מקום רב מידי ועדיין יוכל להיות מקום מושלם למשחק בשעות הפנאי. הבית מיוצר מחומרי הגלם האיכותיים ביותר: מעץ אורן מלא ומטופל שנחשב ליציב ועמיד במיוחד. הוא מתוכנן בקפידה כדי להתאים לשימוש בטוח ומהנה  אצל ילדים.

ניתן להציב את הבית על ריצפה קיימת או לבחור בריצוף דק או דשא סינטטי. מחיר הבית אינו כולל ריצפה. הבית צבוע בצבע יסוד ובצבע מקשר של צבעי FLOOD מבית סאן דק. אלו צבעים המיועדים לריהוט גן שאמור להיות בחוץ והם אטומים למים ולקרני UV. הבית אינו דורש תחזוקה שכן הצבעים מגנים עליו והוא יכול לשהות בחוץ ללא קירוי במשך שנים רבות במיוחד.

אזהרה: בתי העץ מתאימים לילדים מגיל 4 ומעלה. עד גיל 4 השימוש בבית הוא בליווי  מבוגר. ניתן לעלות למתקן 5 ילדים בו זמנית או עד 250 ק"ג.
חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
איסוף
בתיאום
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות